Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 12 i 13 października we Wrocławiu

10:07

Cześć kochani,

Natural Beauty to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 200 wystawców. Wrocławskie targi Kosmetyków Naturalnych zdobyły chyba najwięcej serc, czemu żaden ich stały bywalec nie może się dziwić, a czego przyczyny każdy nowicjusz ma szansę poznać już w dniach 12-13 października. Zapraszamy więc do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. Wstęp jest bezpłatny.
Targi Natural Beauty (www.targinaturalbeauty.pl) to prawdziwy rarytas dla wszystkich, którzy do kosmetyków podchodzą świadomie – wiedząc, że to w niedocenianej naturze tkwi zdrowie, a jego pochodną jest właśnie piękno.

Również i tym razem ową naturę zasłużenie docenimy, w czym udział wezmą reprezentanci polskich marek i manufaktur, jak i również przedstawiciele firm o zasięgu globalnym. Oprócz faktu, że przedstawią swoje naturalne produkty w specjalnych cenach targowych, będzie można z nimi porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami, doświadczeniami. Możliwość takiej konsultacji zdarza się rzadko, nie ustępując atrakcyjnością unikalnym zakupom.
Naturalne kosmetyki zyskują coraz więcej fanek i fanów. Targi Natural Beauty wnoszą do tego procesu swój nieoceniony wkład, podnosząc wiedzę Polaków na wyższy poziom, a repertuar kosmetyków naturalnych nie zawiedzie nikogo swoją rozmaitością. Obok walorów pielęgnacyjnych i spotkań, targi za każdym razem zostawiają po sobie niesamowite wspomnienia; nieczęsto możemy spotkać tak wielu ciekawych, zaangażowanych w proces tworzenia naturalnych marek ludzi zgromadzonych w jednym miejscu.
Mogą Państwo spodziewać się wszystkiego, czego od takiego wydarzenia oczekiwać można, a więc wielu wystawców, olbrzymiej ilości nowości kosmetycznych, a ponadto, proszę spodziewać się... niespodziewanego. 
Targom Natural Beauty towarzyszyć będzie szereg wydarzeń równoległych: jak Targi mody autorskiej Fashion Meeting, Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi wnętrz tropikalnych oraz Zlot Food truck'ów Dzika Uczta Orientalna, a na wszystkie zapraszamy do Wrocławia w dniach 12-13 października (w godzinach 11-18) do Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń, przy ul. Tramwajowej 1-3.  

Będziecie na tym wydarzeniu? :)

Buziaki <3

Zobacz również

18 komentarze

 1. Chętnie bym się wybrała, niestety w tym terminie mam inne plany. Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie inicjatywy, to zawsze świetna sprawa. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety do Wrocławia mam za daleko a szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, mam zajęcia w tych dniach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby nie było to tak daleko, z chęcią bym w nich uczestniczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie to drugi koniec Polski, ale uwielbiam tego typu wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będę, ale na pewno będzie to udane wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne wydarzenie, mam nadzieję, że trafi się podobne gdzieś u mnie w pobliżu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Raczej nie - nie przepadam za naturalnymi kosmetykami
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 10. Wpadłabym na targi gdyby były bliżej Szczecina :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam na tego typu targach w Katowicach, w tym roku też się wybieram, choć już na nieco inne targi Beauty :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie niestety tam nie będzie, bo mam wesele wtedy. Za to ostatnio, końcem września byłam na EKOtykach w Krakowie i w najnowszym poście pisze co tam kupiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Oczywiście muszę być na tych targach, bo to świetne wydarzenie ❤ już nie mogę się doczekać ��

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajnie. Świetne wydarzenie. Za darmo. Niedaleko mnie (20 km). Czytam o tym po miesiącu. Ech, dlaczego nie potrafię być systematyczna ;D

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu przekazujesz mi swoje dane osobowe, które są odpowiednio chronione i pozostają poufne. Twoje dane osobowe nie są przekazywane innym podmiotom trzecim.

Fanpage

Inspiracje

Projekt-bez-tytu-u-1